Prezentare

Director: TUTULAN IULIA DIANA - prof. înv. primar

Director adjunct: MIHALCEA DOINA MARIA - profesor de fizicã

TOTAL CLASE - 31 (preg-IV: 18; V-VIII: 13)

TOTAL ELEVI: 755 (preg-IV: 396; V-VIII: 359)

TOTAL CADRE DIDACTICE: 47

RESURSA UMANA - CICLUL PRIMAR

Clasa Pregatitoare A - Bolog Geanina

Clasa Pregatitoare B - Purnichi Lorena Adina

Clasa Pregatitoare C - Pandele Luminita

Clasa Pregatitoare D - Iancu Mihaela Valentina

Clasa I A - Ghitescu Vasilica

Clasa I B - Iordache Ioana

Clasa I C - Dumitru Veronica Mihaela

Clasa I D - Avram Manuela

Clasa II A - Iordanescu Gabriela

Clasa II B - Bargau Crina Maria

Clasa II C - Zaharia Petrica Alexandru

Clasa II D - Olaru Elena Adriana

Clasa a III-a A - Mocanu Viorica

Clasa a III-a B - Bratu Emilia

Clasa a III-a C - Dragomir Lavinia Ecaterina

Clasa a IV-a A - Predescu Carmen Camelia

Clasa a IV-a B - Tutulan Iulia Diana

Clasa a IV-a C - Delevedova Lucia



RESURSA UMANA - CILCUL GIMNAZIAL

Limba roamana/ Latina

  • Agapie Iuliana - diriginte VI B

  • Butnarescu Monica - diriginte VII B

  • Ivan Alina MAria - diriginte VI C

Limba engleza

  • Mehedinteanu Genoveva - diriginte VI A

  • Noapte Alina Mariana - diriginte VIII C

  • Nicula Ioana Cristina - diriginte V A

Limba franceza

  • David Maria - diriginte VII C

  • Rusanu Roxana

Matematica

  • Ionita Mariana Mirela

  • Iordache Mihaela Corina - diriginte VII A

  • Parvu Maria - diriginte VIII B

Fizica

  • Mihalcea Doina Maria

Chimie

  • Cazacu Luiza Elena

Biologie

  • Ghete Marieta

Istorie

  • Dogaru Camelia - diriginte VIII A

Ed. sociala/ Ed. pentru cetatenie democratica

  • Anghel Mihaela

  • Petcu Simona Mihaela

Educatie financiara

  • Cazangiu Raluca (VIII B, VIII C)

  • Culcea Andrei (VIII A)

Geografie

  • Mantu Ramona - diriginte V C

Religie

  • Niculescu Elena - diriginte V B

  • Ilie Daniel

Educatie plastica

  • Florea Laura Georgiana

Educatie muzicala

  • Caramidaru Gheorghe

Educatie fizica si sport

  • Craciun Vasilica - diriginte VI D

  • Oprea LAurentiu Bogdan

  • Mihaila Ion

Educatie tehnologica

  • Mohora Emilia

Informatica si TIC

  • Eftenoiu Mihaela